by Anka Pe

poniedziałek, 20 sierpnia 2012


u mnie od nowa, lato nie daje za wygraną co mnie cieszy a przynajmniej będzie jeszcze przez dwa-trzy dni zanim mieszkanie nie nagrzeje się na tyle by czuć się w nim jak w saunie i chętnej przebywać na 30' upale aniżeli w zakamarkach domostwa.. puki co jest jeszcze znośnie, czego nie można powiedzieć o temeperturze na zewnątrz, nie przeszkadzającej jako tako mnie, nawet lubię, ale głównie szkodzącej mojemu potomstwu - zwłaszcza starszemu, któremu wydaje się iż słóneczko nie szkodzi a już wcale ale wcale bynajmniej nie przeszkadza, podobnie zresztą jak ulewa czy grad...baa... w zestawieniu z piachem i wodą stanowiącymi boski tandem,  oblepiający mojego Pireworodnego po chwili pobytu na podwórku  na tyle dokładnie że zaczynam rozumieć powoli, iż w istocie może nie czuć tropikalnego ukropu tak jak ja.... wkraczają w kwartecie (ukrop, on woda i piach) co 10 min do domu po kolejne niezbędniki do produkcji dobrej zabawy, zostawiając po sobie artystyczny nieład.... Nie komentuję!!!! zamiatam wyprowadzając z domu tony ziemi zanim  Brzdąc nie wpadnie na pomysł zjeżdżać z usypanej górki na sankach....KOCHAM LATO!!!!!!!!!!!!!!!


Dla ochłody secik z moją ulubioną zdobyczą wyprzedażową jedną z dwóch w tym sezonie :) Lubię bo: kryje maskuje, odsłania to co powinna i nie wydałam na nią fortuny.....i jest w miarę uniwersalna..ale w takim zestawieniu lubię ją najbardziej :)


5 komentarzy:

 1. Lubię takie zwyklaki, które dzięki detalom nabierają innego charakteru. Nietypowe zapięcie spodni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak... potrzeba matką wynalazku :) zmuszona jedynie do korzystania z dobrobytu szafy, kombinuję... marzą mi się boyfriendy ale jak to u mnie bywa ideału jeszcze nie uszyli ;).... a te mają szerokie biodra ale wysoki stan.. .. i sama się nie mogę nadziwić że się w nich dopinałam na luzaka a teraz tylko tak...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo sprytnie "ujarzmiłaś" tę górę od spodni :)
  Bluzka jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja podobnie jak Ty uwielbiam lato nawet upały rzędu 30 stopni mi nie przeszkadzają !
  Koszula i buty śliczne !
  Ja uwielbiam takie zwiewne, przewiewne materiały.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie! Koszulę i torebkę chętnie bym Ci buchnęła hehe ;)) :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)

by Anka Pe

Blog Archive